fbpx

Spoločnosť ochrany spotrebiteľov spustila online registráciu do skupinového nákupu tepelných čerpadiel vzduch-voda s inštaláciou pre rodinné domy. Registrácia je nezáväzná a bezplatná, a spotrebiteľom sú k dispozícii dve zvýhodnené ponuky.

Majiteľom rodinných domov, ktorí majú o tepelné čerpadlo vzduch-voda záujem, sa po bezplatnej registrácii na stránke www.spolocnenakupy.sk  zobrazia dve ponuky vybraného dodávateľa a modely, ktoré sú v rámci nášho skupinového nákupu so zľavou 25% k dispozícii. Po vyplnení dotazníka od dodávateľa si registrovaní spotrebitelia dohodnú termín obhliadky, na základe ktorej dostanú cenovú ponuku a môžu sa rozhodnúť, či s ním zmluvu na dodanie a inštaláciu tepelného čerpadla vo svojom dome uzatvoria alebo nie.

5 dobrých dôvodov, prečo sa zapojiť do skupinového nákupu

1/ Registrácia je jednoduchá, nezáväzná a bezplatná. Pre potreby registrácie na stránke www.spolocnenakupy.sk je potrebné uviesť len meno, telefónne číslo a mailovú adresu. Registrácia je otvorená do 30. júna 2023.

2/ Registrovaným spotrebiteľom ponúkame možnosť kúpiť si kvalitné, otestované tepelné čerpadlo vzduch-voda s príslušenstvom a inštaláciou od spoľahlivého dodávateľa za zvýhodnenú cenu.

3/ Nákup podľa pravidiel skupinového nákupu S.O.S. zahŕňa nákup tepelných čerpadiel vzduch-voda, dodanie a inštaláciu systému s garantovanou cenou montáže.

4/ Dodávateľ v rámci skupinového nákupu garantuje dodanie a inštaláciu systému do troch mesiacov po podpise zmluvy, teda ešte pred začiatkom ďalšej vykurovacej sezóny, pre 100 ks zariadení. Počet čerpadiel za výhodnú cenu je obmedzený, preto neváhajte a registrujte sa ešte dnes.

5/ Zmluvy o dielo, ktoré spotrebitelia v rámci skupinového nákupu podpisujú, sme skontrolovali, aby boli vyvážené, v súlade s legislatívou na ochranu spotrebiteľa a neprekvapili skrytými poplatkami či neprijateľnými podmienkami.

Registrujte sa teraz

 

Všetkým spotrebiteľom je bezplatne k dispozícii aj naša online kalkulačka pre výpočet možnej úspory a zníženia škodlivých emisií CO2.

Tepelné čerpadlá sa stávajú užitočným pomocníkom v nejednej domácnosti. Aby však z prechodu na obnoviteľnú energiu domácnosti mohli skutočne benefitovať, musia si vybrať správne a kvalitné zariadenia od overených dodávateľov.

S.O.S. vybrala spoľahlivého dodávateľa tepelných čerpadiel, ktorý podľa stanovených kritérií ponúkol spotrebiteľom najlepší pomer ceny a kvality za najvýhodnejšiu cenu.

Tepelné čerpadlá sú obnoviteľným zdrojom energie, preto sú jednou z technológií, na ktoré sme sa v rámci európskeho projektu CLEAR-X zamerali. Skupinovým nákupom prinášame spotrebiteľom kvalitný výrobok a technológiu s inštaláciou za najlepšiu možnú cenu, prakticky na tanieri. Veríme, že spotrebitelia to využijú a v rámci nášho skupinového nákupu získajú moderný, nízko emisný a vysoko účinný zdroj vykurovania za výhodnejších podmienok.

Skupinové nakupovanie výrobkov a služieb je pravidelnou aktivitou mnohých európskych spotrebiteľských organizácií, pretože združeným spotrebiteľom prináša mnoho výhod a benefitov.

Spotrebiteľom je k dispozícii aj telefonická infolinka 0800 333 222 (pondelok-piatok 8:00-16.30).

Kto sa môže zúčastniť?

Kampaň skupinového nákupu tepelných čerpadiel je otvorená pre všetkých spotrebiteľov žijúcich na Slovensku. Majitelia rodinných domov sa môžu prihlásiť na stránke www.spolocnenakupy.sk. Registrácia nezaväzuje automaticky k nákupu, ale je podmienkou na získanie práva na nákup tepelného čerpadla vzduch-voda za podmienok dosiahnutých v rámci skupinového nákupu.

Spoločný nákup sa uskutoční v rámci projektu CLEAR-X, ktorý je financovaný z programu Európskej únie pre výskum a inovácie Horizont 2020 (zmluva č. 101033682). Za obsah tohto oznámenia zodpovedajú výlučne autori a predstavuje len ich názory. Nemusí nevyhnutne vyjadrovať názory Európskej komisie a/alebo Európskej výkonnej agentúry pre klímu, infraštruktúru a životné prostredie (CINEA). Európska komisia a CINEA nenesú zodpovednosť za akékoľvek použitie týchto informácií.

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad