fbpx

Všetkým spotrebiteľom, ktorí sa registrovali do skupinového nákupu fotovoltických zariadení s inštaláciou, je sprístupnená ponuka vybraných dodávateľov. Môžu si vybrať z dvoch vysokokvalitných riešení s inštaláciou a pripojením do siete.

Spoločnosť ochrany spotrebiteľov (S.O.S.), Poprad po rokovaniach s dodávateľmi vybrala dve výhodné ponuky a spotrebitelia registrovaní v skupinovom nákupe majú možnosť zaplatiť za kvalitné fotovoltické riešenia na kľúč už od 900 € do 1571 € za 1 kWp, podľa inštalovaného výkonu svojej fotovoltickej elektrárne, druhu meniča a zohľadnenia získanej dotácie. V cene je zahrnutý nákup materiálu, inštalácia a príprava na pripojenie do siete.

Súčasťou drahšieho riešenia je vysokokvalitný asymetrický menič, ktorý umožňuje zapojenie fyzickej batérie ihneď alebo kedykoľvek v budúcnosti, a tiež inteligentný elektromer, ktorý v kombinácii s týmto asymetrickým meničom umožní domácnosti využiť až 100% vyrobenej elektriny.

V rámci lacnejšej ponuky dodávateľ ponúka pomoc pri zabezpečení virtuálnej batérie a fotovoltický systém, ktorý zabezpečí dlhodobo stabilnú výrobu elektrickej energie s minimálnou degradáciou panelov.

Špeciálnou výhodou skupinového nákupu je pri uzatvorení zmluvy cena garantovaná do času inštalácie, ktorá je plánovaná v období marec-august 2023 a pomoc oboch dodávateľov pri získaní dotácie z programu Zelená domácnostiam vo výške zodpovedajúcej ich inštalovanému výkonu (500 eur/1 kWp, maximálne 1500 eur). K dispozícii je obmedzený počet fotovoltických panelov a meničov, preto neváhajte a vyberte si vhodnú ponuku.

V ponuke panely Longi a Ja Solar a meniče Growatt a Huawei

Ide o kvalitné panely z odolných materiálov, ktoré zaručujú ochranu pred nadmerným zaťažením a mechanickým poškodením a získali výborné výsledky v nezávislom medzinárodnom porovnávacom teste spotrebiteľských organizácií.

Presvedčila vás ponuka?

Ak máte záujem o zaslanie individuálnej ponuky presne podľa potrieb vášho rodinného domu, postupujte podľa pokynov, ktoré ste dostali v maili s odkazom na ponuku. Je dôležité, aby ste reagovali čím skôr a nezmeškali termín, do ktorého môžete uzatvoriť zmluvu na nákup a inštaláciu fotovoltického zariadenia podľa podmienok skupinového nákupu – teda do 31.12.2022, prípadne do vypredania množstva garantovaného dodávateľmi. Neotáľajte, rozhodnutie je na vás.

Máte otázky? Kontaktujte nás alebo nám zavolajte!

Ďalšie informácie alebo pomoc pri nákupe môžu spotrebitelia získať na telefónnom čísle 0800 333 222 (pondelok-piatok v čase od 8:00 do 16:30).

Registrácia je stále otvorená!
Spotrebitelia sa stále môžu bezplatne a nezáväzne registrovať na stránke www.spolocnenakupy.sk. Hneď po zadaní požadovaných informácií sa na obrazovke zobrazí ponuka skupinového nákupu s oboma fotovoltickými riešeniami. K dispozícii je obmedzený počet panelov a meničov, preto ak plánujete nákup fotovoltickej elektrárne pre svoj rodinný dom, s rozhodnutím neotáľajte.

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad