fbpx

VEĽKÁ SÚŤAŽ!!!

Vyberte najhoršiu či najbizarnejšiu zmluvnú podmienku a vyhrajte ročné predplatné časopisu dTest alebo náš štýlový multifunkčný šál.

Viac informácií nájdete nižšie alebo na tomto linku: https://www.surveymonkey.com/r/HNILA-HRUSKA

Všeobecné obchodné podmienky prevažne formulárových zmlúv ovplyvňujú každodenný život nás všetkých. Nie je však v silách priemerného spotrebiteľa sledovať rozhodnutia súdov, ktoré zakazujú použitie konkrétnych zmluvných podmienok v spotrebiteľských zmluvách. Mnohostranové dokumenty písané komplikovaným právnickým jazykom ani po niekoľkonásobnom prečítaní nevydajú svoje „tajomstvá“ v podobe „pascí“ na spotrebiteľov.
V rámci našej online kampane Hnilá hruška  sme zverejnili anketu, v ktorých môžete vybrať podľa Vás najškodlivejšiu či najbizarnejšiu zmluvnú podmienku v danom sektore. Postupne sa na zúbky pozrieme finančným veriteľom, internetovým obchodom, dodávateľom energií a telekomunikačným operátorom.
Každý hlasujúci bude zároveň zaradený do súťaže o dve predplatné spotrebiteľského časopisu dTest a zároveň vyžrebujeme 45 šťastných majiteľov štýlových multifunkčných šálov s tatranskou tematikou. Súťaž potrvá do 30.9.2020 a výhercov budeme informovať mailom.
Výsledky hlasovania budú zverejnené 30.9.2020. na našej webovej a facebookovej stránke a subjekty, ktorých zmluvná podmienka získa vo verejnom online hlasovaní najviac hlasov, odmeníme cenou Hnilá hruška.

Create your own user feedback survey

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad