fbpx
Domov Spotrebiteľské centrá

Spotrebiteľské poradenské centrum pre PO, KE, TT a BA kraj 2023

Tento projekt obsahovo, ideovo, personálne, odborne a logicky nadväzuje na rovnaké projekty realizované v prechádzajúcich rokoch 2011-2022.

Hlavnou aktivitou je poskytovanie bezplatného poradenstva spotrebiteľom v troch spotrebiteľských centrách/kontaktných miestach v Poprade pre Prešovský kraj, v Trnave pre Trnavský kraj a v Bratislave pre kraj Bratislavský.

V Košiciach je spotrebiteľom k dispozícii kontaktné miesto dostupné elektronicky alebo telefonicky. Toto kontaktné miesto sa špecializuje výlučne na riešenie spotrebiteľských podnetov prostredníctvom systému alternatívneho riešenia sporov (ARS) a online riešenia sporov (ODR).

V našich kontaktných miestach pracuje  šesť kontaktných osôb s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti ochrany spotrebiteľských práv.

Viac o projekte v roku 2023 nájdete tu – projekt_ADR_PP_KE_TR_BA_2023.

KONTAKT

PRACOVNÉ OBLASTI

Štyri poradne/kontaktné miesta budú spotrebiteľom dostupné v určených hodinách, a po dohode aj mimo nich. Poradca/kontaktná osoba odpovedá na otázky spotrebiteľov a v prípade mimosúdneho riešenia, po podpise plnej moci zo strany spotrebiteľa, ho v procese mimosúdneho konania aktívne zastupuje. Všetky kontaktné osoby s viacročnými skúsenosťami poskytujú  poradenstvo osobne, mailom i telefonicky.

Informovanosť a právne povedomie spotrebiteľov zvýšime kvalifikovaným poradenstvom, ktoré slúži ako bezplatná, no účinná reklama, bohatou publikačnou činnosťou a mediálnymi výstupmi.

Kontakty na kolegov v jednotlivých krajoch nájdete tu: KONTAKTNÉ MIESTA

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad

Share This