fbpx

V snahe sprístupniť základné pravidlá ochrany spotrebiteľa nevidiacim a slabozrakým vydala  Spoločnosť ochrany spotrebiteľov S.O.S. Poprad v spolupráci so Slovenskou knižnicou pre nevidiacich Mateja Hrebendu v Levoči  (SKN) prvý Spotrebiteľský slovník v Braillovom písme. Začiatkom roka 2012 tak bude k dispozícii v tridsiatich knižniciach pre nevidiacich i na krajských a regionálnych pobočkách Únie slabozrakých a nevidiacich Slovenska.

Jedinečná publikáciu slávnostne uviedol do života 20. decembra 2011 riaditeľ SKN v Levoči Ing. František Hasaj počas seminára S.O.S. Poprad Ako využiť spotrebiteľské práva v praxi, aby ani hendikepovaní neboli hendikepovaní, realizovaného vďaka finančnej dotácii Ministerstva hospodárstva SR.

V rámci projektu bola vytlačená i publikácia Zbavme sa spotrebiteľských hendikepov!, ktorú si môžete stiahnuť z linku pod článkom. V prípade záujmu si obe publikácie spolu s audio verziou na CD môžete objednať mailom na adrese info@sospotrebitelov.sk.

Zbavme sa spotrebiteľských hendikepov!

 

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

už onedlho pre Vás začneme vydávať online Spotrebiteľský newsfilter, kde nájdete všetko dôležité, čo by ste ako moderní spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep podvodníkom a šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.

Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra. Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad