fbpx
Domov Projekt SAVE

Posilňovanie personálnych kapacít S.O.S. v oblasti energetiky, finančných služieb a online prostredí

Projekt SAVE (S.O.S. as visible enforcers in selected markets) je začiatkom novej éry presadzovania práva spotrebiteľov na Slovensku. Vytvorením aktívneho profesionálneho tímu odborníkov pre oblasť energetiky, finančných služieb a e-commerce otvorí naša organizácia dvere novým službám a moderným nástrojom, ktoré posilnia našu pozíciu a schopnosť rozvíjať sa.

KONTAKT

CIELE PROJEKTU

  • Zviditeľní, uľahčí a zrýchli slovenským spotrebiteľom prístup k spravodlivosti a ku kompenzácii nápravy škôd. Profesionálny tím bude schopný zastupovať ich záujmy a práva a lobovať za ne na národnej i medzinárodnej úrovni.

  • Vďaka moderným porovnávacím nástrojom bude pre spotrebiteľov jednoduchšie získať kvalitné informácie z finančných a energetických trhov.

  • Veríme, že so silnou a spoľahlivou spotrebiteľskou organizáciou zlepšíme našu vnútroštátnu úroveň presadzovania práv spotrebiteľov všeobecne a prinesieme väčšiu dôveru v platné právne predpisy a súdny systém na Slovensku všeobecne.

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

už onedlho pre Vás začneme vydávať online Spotrebiteľský newsfilter, kde nájdete všetko dôležité, čo by ste ako moderní spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep podvodníkom a šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.

Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra. Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad

Share This