Venujte tohto roku svoje 2% z daní nám…

november 11, 2016 PacientiPodporte násPredajcoviaSOSSpotrebitelia

enforcement-2

Vážení spotrebitelia, sympatizanti a podporovatelia,

hovorí sa, že v živote sú isté len dve veci. Dane a smrť. Tá prvá je vec ošemetná, pretože hoci na Slovensku máme z rôznych príčin iný dojem, vo vyspelých krajinách ako napríklad Holandsko či Škandinávia, ľudia platia dane bez reptania. Dokonca im nevadí, že štát “zhltne” aj polovicu ich príjmu, pretože vidia na čo a ako účelne ich financmajstri použijú. Na Slovensku sa však s našimi neadresne zaplatenými daňami zaobchádza všelijako. Nevidieť ich v nemocniciach, vlakoch, na cestách, v školách či v úradoch. No aspoň čiastkové riešenie, ako dosiahnuť, aby sa trošku Vašich daní dostalo tam, kam sami chcete, existuje.

2% môžete poukázať organizácii, ktorá Vám pomohla, ktorej aktivity sú Vám sympatické alebo ktorú chcete z nejakého iného dôvodu podporiť. Občianske združenia, ako napríklad naše, musia neustále hľadať zdroje, aby mohli bezplatne pomáhať ľuďom s ich spotrebiteľskými problémami. Nie je to nič jednoduché, keď si uvedomíte, že musíme ostať nezávislí od mocných firiem, inštitúcií či záujmov.

Prečo by ste teda mali svoje 2% venovať práve nám?    

Pretože sme Vám pomohli, poradili, vďaka našim službám ste sa dovolali svojich práv a vrátili Vám Vaše ťažko zarobené peniažky.

Vaše 2% nás robia silnejšími v boji proti nekalým obchodných praktikám a podvodníkom.

Vaše 2% nás robia nezávislými pri rokovaniach o zmenách zákonov v prospech spotrebiteľov, nielen obchodníkov.

Vaše 2% nám dovoľujú pomáhať ľuďom v núdzi, ktorým sa všetci ostatní obrátili chrbtom.

Všetky služby poskytujeme bezplatne a jedného dňa nás možno budete potrebovať aj Vy.

Za vašu podporu vopred srdečne ďakujeme…

Formuláre na stiahnutie:

vyhlasenie-zamestnanci

potvrdenie-dan