fbpx

Projekt ConsumerLawReady  (Pripravený na spotrebiteľské právo) je určený špeciálne malým a stredným obchodníkom či poradcom, ktorí komunikujú so spotrebiteľmi. Získate dôležité znalosti o právach spotrebiteľov, aby vaše podnikanie bolo v súlade s požiadavkami legislatívy a zároveň priateľské voči spotrebiteľom. Stanete sa súčasťou širšej komunity profesionálov, ktorá používa našu platformu na spojenie a komunikáciu s ostatnými podnikateľmi v Európe. Získate odpovede na svoje otázky z oblasti podnikania so spotrebiteľmi a absolvujte školenie.

Prispôsobíme sa vášmu časovému plánu – vyberte si kurz online, zúčastnite sa školenia organizovaného vo vašom regióne alebo workshop po dohode usporiadame priamo vo vašej firme.

Vyhnite sa zbytočným problémom a sankciám – naučte sa správne komunikovať a vybavovať sťažnosti spotrebiteľov.

Najbližší online kurz sa uskutoční 20.5. 2021. Viac info na https://www.consumerlawready.eu/sk/SME/local-courses.

Pripravení na spotrebiteľské právo (ConsumerLawReady) je medzinárodný projekt Európskej komisie a Eurochambres, jeho online verzia je dostupná na https://www.consumerlawready.eu vo všetkých jazykoch EÚ a pokrýva všetky dôležité aspekty spotrebiteľského práva.

Cieľom tohto programu je pomôcť malým a stredným podnikateľom poznať a plniť požiadavky spotrebiteľského práva EÚ, ktoré tvorí niekoľko právnych predpisov prijatých EÚ za posledných 25 rokov, transponovaných členskými štátmi do vnútroštátneho práva.  Cieľom projektu ConsumerLaw Ready je prostredníctvom certifikovaných školiteľov vzdelať predajcov, najmä malých a stredných podnikateľov, v oblasti práv spotrebiteľov a príslušných zákonných povinností a vytvárať sieť nových školiteľov v rámci Slovenska.

Absolventom budú k dispozícii učebné materiály prístupné na www.consumerlawready.eu spolu s ďalšími vzdelávacími pomôckami ako videá, kvízy a e-testy a môžete tu s inými odborníkmi komunikovať prostredníctvom fóra.

 

 

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad