fbpx

Milí naši spotrebitelia a priaznivci,

v roku 2023 sa nám bez súdov a komplikovanej administratívy podarilo pre Vás vymôcť vyše 67 000 eur. Bezodplatne pomáhame jednotlivým spotrebiteľom i skupinám poškodených v Bratislavskom, Trnavskom, Prešovskom a Košickom kraji. Snažíme sa problémy bežných slovenských spotrebiteľov prenášať do národnej aj EÚ legislatívy. Pomáhame zraniteľným a najchudobnejším, venujeme sa aj osvetovej a vzdelávacej činnosti…

Sme spotrebiteľské združenie a ak sme Vám osobne alebo sprostredkovane pomohli s obhajobou Vašich práv, prosím, podporte nás svojimi 2%.

Prečo dať svoje 2% práve nám?    

Spoločnosť ochrany spotrebiteľov (S.O.S.) Poprad vznikla pred 14 rokmi registráciou na Ministerstve vnútra SR. Odvtedy poskytuje bezplatné poradenstvo spotrebiteľom nepretržite, v štyroch krajoch Slovenska.

Bojujeme proti nekalým obchodným praktikám, chránime Vaše práva a osobné údaje v offline i online prostredí a sme aktívnym členom Európskej spotrebiteľskej organizácie BEUC.

Vaša podpora vo forme príspevku 2% z daní bude pre nás významným ocenením. Vážime si, že ste sa ich rozhodli venovať práve organizácii, ktorá pomáha ľuďom v ťažkých životných situáciách.

Za vašu podporu vopred, úprimne ďakujeme…

Vyhlásenie + potvrdenie – formuláre pre poskytnutie 2% dane platné pre rok 2024 na stiahnutie

Do tlačiva je potrebné k prijímateľovi uviesť

presný názov organizácie: Spoločnosť ochrany spotrebiteľov (S.O.S.) Poprad

adresa: Bajkalská 2335/3, 058 01 Poprad

IČO: 42 088 453

Upozornenie: Vyhlásenie je potrebné podať spolu s potvrdením od zamestnávateľa. Tí, ktorí chcú poskytnúť 3%, musia doložiť aj potvrdenie o vykonávaní dobrovoľníckej činnosti v roku 2023 v rozsahu min. 40 hodín. Termín na podanie vyhlásenia je do 30.4.2024. Podávajú len tí, ktorým robil zamestnávateľ ročné zúčtovanie, teda tí, ktorí si nepodávali daňové priznanie sami.

 

 

 

Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

prednedávnom sme pre Vás začali vydávať online Spotrebiteľský
mewsfilter, kde nájdete všetko
dôležité, čo by ste ako moderní
spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep
podvodníkom a
šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.


Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra.

Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad