fbpx

Problém dvojitej kvality potravín stále rezonuje Európskou úniou a Slováci stále veria, že konzumujú menej kvalitné potravny, ako sú tie “na západe”. V rámci projektu Food Pro, spolu s partnerskými organizáciami zo Slovinska, Českej republiky, Rakúska, Maďarska a Chorvátska, otestujeme a porovnáme kvalitu čokoládových a kakaových raňajkových cereálií v obchodoch v týchto krajinách.

Ak vás zaujíma, čo konzumujete, a aj vo vašej domácnosti majú raňajkové cereálie svoje pevné miesto, zapojte sa, prosím, do krátkeho prieskumu. Jeho cieľom je aj na základe Vašich odpovedí vybrať objektívne reprezentatívnu vzorku najviac konzumovaných produktov a značiek v tomto segmente, ktoré potom rozanalyzujeme a porovnáme s obdobnými produktami z vyššie uvedených krajín. Za váš čas a ochotu vopred ďakujeme.

Zpojte sa do prieskumu
Spotrebiteľský newsfilter

Spotrebiteľský newsfilter

Vážení čitatelia tohto oznamu,

už onedlho pre Vás začneme vydávať online Spotrebiteľský newsfilter, kde nájdete všetko dôležité, čo by ste ako moderní spotrebitelia mali vedieť, aby ste nesadli na lep podvodníkom a šetrili svoje peňaženky vďaka výhodným a ekologickým nákupom.

Ak Vás táto prolematika zaujíma, prihláste na na odber nášho mesačného newsfiltra. Vopred ďakujeme.

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek S.O.S. Poprad